Teaching Staff

Teaching Staff 2016/17

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ 2016/17

HEADTEACHER: MICHAEL ELLINAS
Διευθυντής: Μιχάλης Έλληνας

Teacher   Class
Δάσκαλος   Τάξη
     
Maria Tatti   Kindergartden
Μαρία Τάττη             Παιδικός Σταθμός
Niki Sorokli    Nursery 1 
Νίκη Σορολή   Νηπιαγωγείο 1
Ifigenia Vasiakaki   Nursery 2
Ευγενία Βασιακάκη   Νηπιαγωγείο 2
Ilia Bakali    Reception 1 
Ήλια Μπακάλη   Προδημοτική 1
Anastasia Apostolidou   Reception 2 
Αναστασία Αποστολίδου      Προδημοτική 2
Despina Mavromati   Year 1-1 
Δέσποινα Μαυρομμάτη   Α’ 1
Alexandra Chrysanthopoulou   Year 1-2 
Αλεξάνδρα Χρυσανθοπούλου   Α’ 2
Andri Kamenou    Year 1-3 
Άντρη Καμένου   Α’ 3
Maria Michaelides   Year 2-1 
Μαρία Μιχαηλίδου              Β’ 1
Alexia Makanika   Year 2-2
Αλεξία Μακανίκα         Β’ 2
Maro Marathefti    Year 2-3
Μάρω Μαραθεύτη     Β’ 3
Eleni Chatziafxenti   Year 3-1 
Ελένη Χατζηαυξέντη   Γ’ 1
Marianthi Stamoulaki   Year 3-2 
Μαριάνθη Σταμουλάκη   Γ’ 2
Elias Kanetounis   Year 3-3 
Ηλίας Κανετούνης     Γ’ 3
Elena Psara   Year 4-1 
Έλενα Ψαρά   Δ’ 1
Nafsika Deligiannidou   Year 4-2
Ναυσικά Δεληγιαννίδου   Δ’ 2
Martha Andoniou   Year 4-3 
Μάρθα Αντωνίου   Δ’ 3
Eleni Yiannakopoulou   Year 5-1 
Ελένη Γιαννακοπούλου   Ε’ 1
Eleni Marceli   Year 5-2 
Ελένη Μαρσέλη   Ε’ 2
Marsa Koumoutsou    Year 5-3 
Μάρσα Κουμούτσου               Ε’ 3
Yiannis Fotiadis   Year 6-1 
Γιάννης Φωτιάδης   ΣΤ’ 1
Eirini Avramidou   Year 6-2 

Ειρήνη Αβραμίδου

 

ΣΤ’ 2

Vasiliki Stavropoulou   GCSE-1-1
Βασιλική Σταυροπούλου   1ο έτος
Katerina Louca   GCSE-2-1

Κατερίνα Λουκά

Despo Pseftodiakou

Δέσπω Ψευτόδιακου

 

1ο έτος

GCSE-3-1

1ο έτος

Maria Kaimakami   GCSE-1 -2
Μαρία Καϊμακάμη   2 έτος
Leonidas Leonidou   GCSE-2-2
Λεωνίδας Λεωνίδου   2ο έτος
     
Marilena Pliakostamou   Α’ Level-1-1
Μαριλένα Πλιακοστάμου   1ο έτος
Sophia Bonovolia   A' Level-2-1
Σοφία Μπονοβόλια   1ο έτος
Katie Papathiakou   Α’ Level-1-2
Καίτη Παπαδιάκου   2ο έτος
Katerina Papaconstantinou   Α’ Level-2-2
Αικατερίνη Παπακωνσταντίνου   2 έτος

Yiannis Lambrou

Γιάννης Λάμπρου

 

 A' Level 3

3° έτος 

Έλισσα Έλληνα   Υπεύθυνη τάξεων A. Level, GCSE, Στ’
Νίκη Φλόκα    Υπεύθυνη τάξεων Νηπ., Προδ., Α’, Β’ Γ’, Δ’, Ε’
Maria Street    Adult Class 
Μαρία Στρητ    Τάξη Ενηλίκων
     
Anne Leonidou   Dancing Teacher 
Άννα Λεωνίδου    Χοροδιδασκάλισσα
Litsa Kyriacou    Dancing Teacher 
Λίτσα Κυριάκου      Χοροδιδασκάλισσα
Maria Kyriacou    Dancing Teacher 
Μαρία Κυριάκου      Χοροδιδασκάλισσα

Spirithonas Christodoulou

Σπυρίδωνας Χριστοδούλου

 

Dancing Teacher

Χοροδιδάσκαλος

Stavros Hoplaros   Music Teacher 
Σταύρος Χόπλαρος      Μουσικοδιδάσκαλος
Anna Tsaferi   Music Teacher 
Άννα Τζαφέρη       Μουσικοδιδασκάλισσα

ΣΥΝΟΛΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ: 43 +11 βοηθοί

FOR EMPLOYMENT OPPORTUNITIES CLICK HERE

Additional information